YouTuber CMS, Youtube kanalınızın arama motorlarında ki varlığını güçlendirerek videolarınızın en hızlı şekilde indeks almasını sağlayan, kanalınızın sorgu parametlerinde alaka düzeyini yükselten, son kullanıcının arama sonuçlarında en uygun içeriğe ulaşabilmesini sağlayan, yönetim paneli olmayan, %100 otomatik işleyiş süreci sağlayan yeni nesil bir otomasyondur.
YouTuber CMS cloud altyapısını destekleyen tam homojen bir sistem ile her kanalın son 15 videosunu hedef alarak çalışmaktadır. Kurulum sonrası devam eden video yüklemeleriniz olsa dahi önceden indekslenen videolarınızın arama motorlarında ki varlığını korumaktadır. Arama motorlarında ki eski videolarınız websitenizde olmasa dahi son kullanıcı tarafından izlenebilmektedir.

YouTuber CMS, kanal içeriğinizde yer alan videolarınızı maksimum seviyede arama motorlarına indekslemektedir. İndex hızı, alaka düzeyi artırma özelliği, uzun indeks ömrü, yüksek açılış hızı, kullanıcı odaklı hassas mobil uyumlu tasarımı ve yönetim panelinin olmaması en büyük avantajıdır. Vaktinizi değerli kılar ve sizin için 7/24 çalışır.

YouTuber CMS, diğer platformlardan otomatik olarak bilgi sağlayan bir teknoloji kullanmaktadır. Besleme (Feed) olarak isimlendirilen bu teknoloji ile Zengin içerik Sendikasyonları toplanarak yapılandırılmaktadır. Yapılandırılmış veriler doğru bir şekilde optimize edilerek son kullanıcın hizmetine YouTuber CMS olarak sunulmaktadır. YouTuber CMS, kanalınız ile arama motorları arasında ki ilişkiyi en iyi şekilde organize etmektedir. Arama motorlarında ki varlığınızı güçlendirerek kalıcı bir indeks yaratmaktadır. Index varlığınızın ömrünü uzatarak sorgu çağrılarında kronolojik kurallara %100 uygun, alaka düzeyine en yakın sonuçları sıralamaktadır.

Hakkımızda - YouTuber CMS
Hakkımızda - YouTuber CMS

Aramıza katılmak ister misin?

Sahip olduğun CV ile ilgilenmiyoruz. Tek ihtiyacın öz güven :)